Вшанували воїна-інтернаціоналіста

16.02.16

                                                           Стоїть старенька мати на могилі,

                                                           І навіть квіти плачуть мовчазні.

                                                           Від сина погляд відвести не в силі,

                                                           А син довічно житиме у сні.                                                                           

                   15 лютого ми відзначаємо як день виводу радянських військ з Афганістану. Але ця війна назавжди з болем відгукуватиметься в серці нашого народу.

   25 грудня 1979 року радянські війська були введені  в Афганістан для надання  допомоги місцевому населенню в захисті від банд. Для тисяч  радянських солдат, їх батьків, матерів, сестер розпочалася жорстока кривава війна, яка тривала  понад 9 років.

      Потрапивши на палаючу афганську землю наші воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.

      Багатьом з них ніколи  вже  не судилося повернутися до рідної хати, не побачити своїх рідних. Не повернувся і наш односельчанин Анатолій Олійник. Біля могили Анатолія зібралися жителі села, учні школи, голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)  Олександр Белих, сільський голова Ярош Ольга. Вшанували пам'ять  хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Чи є у війнах переможці? Ні. У війнах не може бути переможців, бо всі в них переможені тим, що війна – це смерть, яка забирає найдорожче у людини – її життя.

             Шановні ветерани-інтернаціоналісти. Прийміть найкращі побажання у зв’язку з 27 річницею закінчення бойових дій в Афганістані. Щастя, здоров’я, успіхів у всіх ваших справах! Ми низько схиляємо голови перед Вами, матерями і вдовами воїнів, які героїчно загинули.        

 

 

Повернутись