КАТЕРИНИНА ПІСНЯ

30.06.15

 

 

7 червня 2015 року у селі Богданівка Яготинського району Київської області відбувся 4-й Міжрегіональний фестиваль народної творчості «КАТЕРИНИНА ПІСНЯ» присвячений пам’яті Народної художниці України Катерини Білокур. В українських вишиванках, вінках та стрічках урочистою ходою пройшли учасники фестивалю до могили Катерини Білокур. Усі учасники фестивалю несли букети квітів, які немов зійшли з полотен великої художниці. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять Катерини Білокур.

Фестиваль проходив на літньому майданчику на території Будинку культури. На фестиваль приїхали аматори народної творчості з Чернігівщини, Київщини, Полтавщини та Черкащини.

Кононівський сільський Будинок культури представляли жіночий ансамбль «Яворина» (художній керівник Чеберячко О.М.), дует у складі Чеберячко Олени та Натури Тамари, родинний колектив троїстих музик (художній керівник Натура О.). Ініціатором та організатором поїздки на фестиваль був директор сільського Будинку культури Хіхло Анатолій Васильович.

Учасники художньої самодіяльності висловлюють щиру вдячність директору  СФГ «Злагода» Згуровському Валентину Миколайовичу за надання транспорту для поїздки на фестиваль.

Повернутись