Автопробіг «Уклін тобі, земле Героїв».

08.05.19

Традиційно щорічно в переддень Дня Перемоги в районі проводиться автопробіг «Уклін тобі, земле Героїв».

         Драбівська земля подарувала країні 9 Героїв Радянського Союзу та 2-х повних Кавалерів Ордена Слави.

         7 травня   учасники автопробігу прибули в Кононівку  де проживав  повний кавалер ордена Слави  Кальонов Петро Миколайович.

 В заході взяли участь Ветерани військової служби  Вихор Григорій Михайлович, Манкевич Борис Андрійович, Сало Віталій Анатолійович, учасник  антитерористичної операції на сході України Яненко Руслан,голова районної ради ветеранів Крокосенко Валентина Григорівна,голова районної організації Товариство сприяння оборони України маніта Анатолій Васильович,завідувач сектору у справах сімї,молоді та спорту райдержадміністрації Криворот Юлія Вадимівна.

 Мітинг пройшов біля  братської могили де участників автопробігу зустріли й привітали сільський голова Ярош Ольга Іванівна, жителі села та учнівська молодь.
Пам`ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче - життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вона навічно у нашій пам`яті - загальнонародній, родинній, індивідуальній.

Схиляємо в шані голову перед загиблими за нашу честь, свободу і незалежність. Пам`ять зобов`язує нас усіх цінувати те, за що віддали життя наші діди і батьки. Для нас, їх вдячних нащадків, кожен день Перемоги - це час осмислення нашого минулого і сьогодення, можливість ще раз оцінити мирне творення незалежної держави України.

Сердечно дякуємо  учасникам автопробігу за виконання почесної місії вшанування великих Героїв-захисників,борців за щасливу долю України.

 

.

 

Повернутись